O nas

Kameralna atmosfera, kilkunastoosobowe klasy, brak tornistra, bogata oferta zajęć programowych i dodatkowych, cztery posiłki dziennie, brak pracy domowej - to oferta nowej sochaczewskiej szkoły podstawowej, która działa już od września 2012 roku.

Jesteśmy alternatywą dla istniejących już publicznych szkół, zapewniamy profesjonalną opiekę dzieciom w godzinach od 7.00 do 17.30, kształcimy na najwyższym poziomie.

Stworzona przez nas Akademia Prymusa jest odzewem na potrzeby wielu rodziców, dla których inwestycja w bardzo dobre wykształcenie dziecka jest priorytetem, i którzy chcą, aby zajęcia szkolne oraz zajęcia dodatkowe były zharmonizowane w jednym spójnym programie wychowawczym, prowadzonym przez specjalistów zgromadzonych w jednej placówce.

Rozwijamy naszych podopiecznych wielokierunkowo, ale z rozpoznawaniem indywidualnych talentów. Chcemy kształcić osobowość, pogłębiać ich wiedzę i uczyć samokontroli. Dlatego właśnie stawiamy na małe klasy i całodzienną opiekę, na dogłębne poznanie dziecka i jego możliwości, na rozwój jego potencjału.

Wierzymy głęboko, że taki model szkoły może przynieść same korzyści - profesjonalna kadra zajmie się solidnym kształceniem dzieci w ciągu dnia po to, by popołudnia mogły spędzać ze swoimi rodzicami na zabawach, wspólnych posiłkach, spacerach, rozmowach, poznawaniu siebie nawzajem.

Inspiracją do utworzenia Akademii Prymusa są bogate doświadczenia w pracy z przedszkolakami w Akademii Smyka, poparte zadowoleniem ich rodziców. Odpowiedzialne wychowanie i wszechstronny rozwój małego człowieka traktujemy jako misję i nadrzędny cel. Chcemy na tej solidnej bazie rozwijać naszą wizję szkoły z pasją.

Agnieszka Więcek
dyrektor
dyplomowany nauczyciel matematyki
pedagog wychowania przedszkolnego
menadżer oświaty

Mariusz Więcek
wicedyrektor
nauczyciel j. angielskiego
psycholog
instruktor karate

do góry
 

©2011 -