Sukcesy naszych uczniów

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

KLASA 4 - ilość uczestników 4408

  1. Milena S. /23/
  2. Solena R. /28/

KLASA 5 - ilość uczestników 3016

  1. Zofia L. /22/
  2. Katarzyna C. /23/
  3. Rafał K. /34/

KLASA 6 - ilośc uczestników 2398

  1. Maciej S. /23/

KLASA 7 - ilość uczestników 2544

  1. Maja G. /21/
  2. Antoni W. /21/

Język angielski /SP I/ - ilość uczestników 1766

  1. Oliwia W. /3/ - dyplom laureata
  2. Klara D. /3/ - dyplom laureata
  3. Aleksandra T. /5/ - dyplom laureata
  4. Hubert P. /7/ - dyplom laureata
  5. Michalina B. /7/ - dyplom laureata
  6. Grzegorz K. /20/
  7. Franciszek G. /21/
  8. Stanisław M. /53/

Język angielski /SP II/ - ilość uczestników 1946

  1. Pola M. /56/
  2. Maksymilian D. /56/
  3. Julia N. /68/
  4. Julia B. /71/
  5. Milena K. /86/

Język angielski /SP III/ - ilość uczestników 5281

  1. Wojciech J. /36/
  2. Nina H. /40/
  3. Piotr M. /60/
  4. Rafał W. /60/
  5. Aniela W. /61/
  6. Lena M. /72/
  7. Julia C. /77/
  8. Dominik T. /79/

Wiedza zintegrowana /SP I/ - ilość uczestników 3966

  1. Aleksandra T. /3/ - dyplom laureata
  2. Oliwia W. /3/ - dyplom laureata
  3. Michalina B. /17/
  4. Klara D. /26/
  5. Hubert P. /30/
  6. Franciszek G. /38/
  7. Grzegorz K. /57/
  8. Stanisław M. /65/

Wiedza zintegrowana /SP II/ - ilość uczestników 3036

  1. Maksymilian D. /36/
  2. Pola M. /43/
  3. Julia B. /45/
  4. Przemysław J. /53/
  5. Julia N. /55/
  6. Milena K. /67/

Wiedza zintegrowana /SP III/ - ilość uczestników 7444

  1. Aniela W. /18/
  2. Rafał W. /38/
  3. Piotr M. /45/
  4. Lena M. /47/
  5. Nina H. /48/
  6. Wojciech J. /50/
  7. Dominik T. /57/

POZIOM 1 - klasy II i III - liczba uczestników 640

  1. Aniela W. /13/ - dyplom laureata
  2. Julia B. /28/
  3. Wojciech J. /29/
  4. Julia N. /33/
  5. Maksymilian J. /34/
  6. Pola M. /45/

POZIOM 2 - klasy IV-VI - liczba uczestników 1006

  1. Maciej S. /7/ - dyplom laureata
  2. Katarzyna C. /14/ - dyplom laureata
  3. Zofia L. /19/
  4. Rafał K. /22/
  5. Milena S. /25/
  6. Solena R. /36/

POZIOM 3 - klasy VII+GIM - liczba uczestników 721

  1. Antoni W. /13/ - dyplom laureata
  2. Maja G. /19/

Klasa 5 - liczba uczestników 630

  1. Zofia L. /39/
  2. Katarzyna C. /41/
  3. Rafał K. /44/

Klasa 6 - liczba uczestników 561

  1. Maciej S. /42/

Klasa 7 - liczba uczestników 484

  1. Maja G. /37/
  2. Antoni W. /46/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROK SZKOLNY 2016/2017

POZIOM 1 - klasy II i III - liczba uczestników 1702

  1. Martyna D. /18/
  2. Piotr G. /18/
  3. Milena S. /21/
  4. Wiktoria S. /26/
  5. Wojciech J. /26/
  6. Piotr B. /27/
  7. Solena R. /27/
  8. Aniela W. /27/
  9. Lena M. /27/
  10. Julia C. /31/
  11. Antoni L. /33/
  12. Maja K. /33/
  13. Nina H. /36/
  14. Michał Ś. /37/
  15. Iga C. /37/
  16. Zofia F. /38/
  17. Weronika K. /40/
  18. Aleksander G. /41/
  19. Maria R. /42/
  20. Lena Ś. /42/
  21. Dominik T. /44/
  22. Piotr M. /46/
  23. Julia P. /47/

KLASA II - liczba uczestników 7068

  1. Nina H. /16/
  2. Lena M. /22/
  3. Julia C. /22/
  4. Zofia F. /22/
  5. Rafał W. /25/
  6. Aniela W. /27/
  7. Cyprian W. /28/
  8. Lena Ś. /37/
  9. Wojciech J. /37/
  10. Dominik T. /42/
  11. Piotr M. /61/
  12. Antoni L. /67/

KLASA III - liczba uczestników 7567

  1. Piotr G. /12/ - dyplom laureata
  2. Milena S. /34/
  3. Piotr B. /37/
  4. Solena R. /37/
  5. Wiktoria S. /38/
  6. Weronika K. /46/
  7. Martyna D. /52/
  8. Maria R. /56/
  9. Aleksander G. /57/
  10. Michał Ś. /62/
  11. Julia P. /69/

KLASA I - liczba uczestników 1176

  1. Julia B. /17/
  2. Przemysław J. /21/
  3. Helena Ł. /22/
  4. Aleksandra P. /31/
  5. Adam K. /47/
  6. Julia N. /48/
  7. Pola M. /60/

KLASA II - liczba uczestników 5359

  1. Wojciech J. /48/
  2. Nina H. /53/
  3. Rafał W. /58/
  4. Aniela W. /58/
  5. Dominik T. /86/

KLASA III - liczba uczestników 6952

  1. Martyna D. /61/
  2. Piotr G. /62/
  3. Wiktoria S. /69/
  4. Milena S. /80/

KLASA I - liczba uczestników 1435

  1. Helena Ł. /16/
  2. Julia B. /20/
  3. Aleksandra P. /23/
  4. Maksymilian D. /24/
  5. Milena K. /29/
  6. Pola M. /46/

KLASA II - liczba uczestników 4282

  1. Aniela W. /16/
  2. Piotr M. /22/
  3. Cyprian W. /25/
  4. Rafał W. /27/
  5. Wojciech J. /28/
  6. Nina H. /28/

KLASA III - liczba uczestników 4183

  1. Piotr G. /14/ - dyplom laureata
  2. Milena S. /31/
  3. Wiktoria S. /31/
  4. Piotr B. /40/
  5. Julia P. /48/

KLASA I - liczba uczestników 590

  1. Julia B. /15/ - dyplom laureata
  2. Helena Ł. /16/
  3. Pola M. /23/
  4. Milena K. /32/
  5. Maksymilian D. /45/
  6. Aleksandra P. /53/

KLASA II - liczba uczestników 1989

  1. Nina H. /20/
  2. Aniela W. /21/
  3. Lena Ś. /22/
  4. Wojciech J. /28/
  5. Rafał W. /38/
  6. Lena M. /40/
  7. Cyprian W. /42/
  8. Piotr M. /50/

KLASA III - liczba uczestników 2629

  1. Wiktoria S. /36/
  2. Milena S. /39/
  3. Piotr G. /40/
  4. Piotr B. /52/
  5. Julia P. /57/

POZIOM 2 - klasy IV-VI - liczba uczestników 4177

  1. Piotr P. /14/ - dyplom Eksperta Logicznego Myślenia
  2. Samuel L. /19/
  3. Katarzyna C. /20/
  4. Jan J. /21/
  5. Maciej S. /22/

KLASA IV - liczba uczestników 613

  1. Amelia K. /21/
  2. Zofia L. /22/
  3. Katarzyna C. /27/
  4. Rafał K. /33/
  5. Jakub N. /37/

KLASA V - liczba uczestników 527

  1. Maciej S. /22/
  2. Małgorzata B. /27/

KLASA VI - liczba uczestników 666

  1. Antoni W. /25/
  2. Sandra R. /26/
  3. Piotr P. /29/
  4. Samuel L. /31/
  5. Jan J. /33/
  6. Zuzanna W. /35/
  7. Filip K. /39/

KLASA I - liczba uczestników 1326

  1. Helena Ł. /12/ - dyplom laureata
  2. Julia N. /22/
  3. Julia B. /23/
  4. Aleksandra P. /26/
  5. Adam K. /27/
  6. Maksymilian D. /31/

KLASA II - liczba uczestników 4802

  1. Wojciech J. /24/
  2. Nina H. /31/
  3. Aniela W. /37/
  4. Cyprian W. /46/
  5. Dominik T. /47/

KLASA III - liczba uczestników 5989

  1. Maciej S. /30/
  2. Wiktoria S. /37/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROK SZKOLNY 2015/2016

KLASA II - liczba uczestników 13392

  1. Piotr G. /2310/
  2. Wiktoria S. /4319/
  3. Milena S. /6583/
  4. Martyna D. /9002/
  5. Aleksander G. /11415/
  6. Solena R. /11765/
  7. Weronika K. /12495/

KLASA III - liczba uczestników 12312

  1. Katarzyna C. /1065/
  2. Nina A. /3347/
  3. Zofia L. /4103/
  4. Zofia G. /4824/
  5. Michał K. /6673/
  6. Amelia K. /9819/
  7. Jakub N. /11196/
  8. Mikołaj P. /11495/

KLASA IV - liczba uczestników 8509

  1. Mikołaj B. /1218/
  2. Nadia A. /4286/
  3. Mikołaj G. /6848/

KLASA V - liczba uczestników 8728

  1. Piotr P. /2394/
  2. Samuel L. /4389/
  3. Filip K. /5391/
  4. Antoni W. /6182/
  5. Natalia Ś. /6858/

KLASA II - liczba uczestników 5396

  1. Milena S. /36/
  2. Wiktoria S. /43/
  3. Piotr G. /46/
  4. Piotr B. /48/
  5. Martyna D. /58/
  6. Weronika K. /61/
  7. Julia P. /78/
  8. Maria R. /81/
  9. Aleksander G. /83/

KLASA III - liczba uczestników 5109

  1. Zofia G. /21/
  2. Mikołaj P. /33/
  3. Amelia K. /41/
  4. Katarzyna C. /51/
  5. Nina A. /57/
  6. Michał K. /62/
  7. Jakub N. /73/
  8. Kacper D. /74/

KLASA II - liczba uczestników 5396

  1. Julia P. /18/
  2. Piotr G. / 27/

KLASA III - liczba uczestników 5109

  1. Zofia G. /7/ - dyplom laureata
  2. Katarzyna C. /21/
  3. Michał K. /25/
  4. Zuzanna Z. /26/
  5. Amelia K. /28/
  6. Michał P. /58/

KLASA II - liczba uczestników 6827

  1. Solena R. /29/
  2. Julia P. /32/
  3. Michał Ś. /36/
  4. Maria R. /42/

KLASA III - liczba uczestników 4955

  1. Amelia K. /21/
  2. Katarzyna C. /22/
  3. Zofia G. /23/
  4. Mikołaj P. /30/
  5. Michał K. /33/

KLASA II - liczba uczestników 5242

  1. Milena S. /14/ -dyplom laureata
  2. Martyna D. /30/

KLASA III - liczba uczestników 4316

  1. Zofia G. /9/ - dyplom laureata
  2. Katarzyna C. /28/
  3. Nina A. /32/
  4. Amelia K. /33/
  5. Zuzanna Z. /34/

KLASA I - liczba uczestników 4327

  1. Lena M. /7/ - dyplom laureata
  2. Nina H. /8/ - dyplom laureata
  3. Cyprian W. /10/ - dyplom laureata
  4. Lena Ś. /11/ - dyplom laureata
  5. Rafał W. /12/ - dyplom laureata
  6. Aniela W. /12/ - dyplom laureata
  7. Dominik T. /15/ - dypplom laureata
  8. Maja K. /19/
  9. Zofia F. /20/
  10. Wojciech J. /20/
  11. Iga C. /23/
  12. Piotr M. /25/
  13. Andrzej Ś. /30/
  14. Antoni L. /32/

KLASA II - liczba uczestników 6164

  1. Piotr G. /15/ - dyplom laureata
  2. Wiktoria S. /19/
  3. Michał Ś. /29/
  4. Martyna D. /30/
  5. Piotr B. /31/
  6. Solena R. /35/
  7. Maria R. /39/
  8. Weronika K. /41/
  9. Aleksander G. /44/

KLASA III - liczba uczestników 4350

  1. Katarzyna C. /14/ - dyplom laureata
  2. Zofia G. /20/
  3. Amelia K. /22/
  4. Michał K. /23/
  5. Jakub N. /25/
  6. Nina A. /30/
  7. Rafał K. /38/
  8. Zuzanna Z. /42/
  9. Kacper D. /52/
  10. Mikołaj P. /52/

KLASA 5 - liczba uczestników 690

  1. Filip K. /30/
  2. Piotr P. /33/
  3. Jan J. /43/

KLASA IV - liczba uczestników 3054

  1. Maciej S. /16/

KLASA V - liczba uczestniów 3722

  1. Antoni W. /21/
  2. Piotr P. /26/
  3. Sandra R. /35/
  4. Zuzanna W. /38/

KLASA IV - liczba uczestników 1047

  1. Mikołaj B. /28/
  2. Nadia A. /42/

KLASA V - liczba uczestników 1151

  1. Piotr P. /23/
  2. Antoni W. /33/
  3. Samuel L. /34/
  4. Zauzanna W. /40/
  5. Jan J. /48/

KLASA V - liczba uczestników 915

  1. Piotr P. /21/
  2. Sandra R. /37/
  3. Antoni W. /39/

KLASA IV - liczba uczestników 1282

  1. Maciej S. /32/
  2. Małgorzata B. /35/
  3. Mikołaj B. /35/
  4. Nadia A. /42/

KLASA V - liczba uczestników 1601

  1. Piotr P. /24/
  2. Filip K. /30/
  3. Zuzanna W. /35/
  4. Natalia Ś. /36/
  5. Kamil B. /36/
  6. Samuel L. /37/
  7. Antoni W. /37/
  8. Sandra R. /42/

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROK SZKOLNY 2014/2015

KLASA II - liczba uczestników 9693

  1. Katarzyna C. /79/ - dyplom wyróżnienia D2
  2. Amelia K. /1375/
  3. Zofia G. /2791/
  4. Nina A. /3046/
  5. Jakub N. /3408/
  6. Michał K. /4539/
  7. Agata K. /6116/
  8. Kacper D. /9514/

KLASA III - liczba uczestników 9611

  1. Nadia A. /361/ - dyplom wyróżnienia D3
  2. Maciej S. /3071/
  3. Mikołaj B. /3753/
  4. Jan K. /6502/
  5. Mikołaj G. /8165/

KLASA II - liczba uczestników 1986

  1. Katarzyna C. /120/ - dyplom wyróżnienia D3
  2. Michał K. /188/
  3. Jakun N. /270/
  4. Zofia G. /364/
  5. Amelia K. /491/
  6. Zofia L. /531/
  7. Nina A. /1115/
  8. Agata K. /1234/

KLASA III - liczba uczestników 2579

  1. Maciej S. /616/ - dyplom wyróżnienia D2
  2. Jan K. /2465/
  3. Agata R. /2475/
  4. Mikołaj G. /2522/

KLASA IV - liczba uczestników 2796

  1. Piotr P. /307/ - dyplom wyróżnienia D3
  2. Zuzanna W. /969/
  3. Antoni W. /1289/

POZIOM - szkoła podstawowa - ilość uczestników 5030

  1. Filip K. /19/
  2. Antoni W. /29/
  3. Kamil B. /29/
  4. Piotr P. /37/
  5. Samuel L. /37/
  6. Zuzanna K. /47/

KLASA I - ilość uczestników 2224

  1. Daniel S. /1/ - grawerowany dyplom laureata
  2. Piotr G. /4/ - dyplom laureata
  3. Milena S. /10/ - dyplom laureata
  4. Weronika K. /12/ - dyplom laureata
  5. Martyna D. /21/
  6. Piotr B. /22/

KLASA II - ilość uczestników 2837

  1. Zofia L. /6/ - dyplom laureata
  2. Zofia G. /9/ - dyplom laureata
  3. Amelia K. /16/
  4. Zuzanna Z. /17/
  5. Michał K. /21/
  6. Jakub N. /22/
  7. Katarzyna C. /22/
  8. Nina A. /24/

KLASA III - ilośc uczestników 2778

  1. Maciej S. / 7/ - dyplom laureata
  2. Nadia A. /16/
  3. Mikołaj G. /26/
  4. Małgorzata B. /34/
  5. Jan K. /40/

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROK SZKOLNY 2013/2014

KLASA II - liczba uczestników 7659

  1. Nadia A. /167/ - dyplom wyróżnienia D2
  2. MIkołaj B. /255/ - dyplom wyróżnienia D3
  3. Maciej S. /2320/
  4. Jan K. /4314/
  5. Agata R. /5071/
  6. Małgorzata B. /6085/
  7. Mikołaj G. /7321/

KLASA III - liczba uczestników 11492

  1. Filip K. /771/
  2. Sandra R. /1225/
  3. Kamil B. /2197/
  4. Zuzanna W. /2299/
  5. Samuel L. /4179/
  6. Antoni W. /5552/
  7. Zuzanna K. /5758/
  8. Kacper M. /6061/
  9. Jagoda Z. /9783/

KLASA II - liczba uczestników 1179

  1. Maciej S. /461/
  2. Mikołaj B. /899/
  3. Nadia A. /904/
  4. Małgorzata B. /1414/
  5. Agata R. /1622/
  6. Jan K. /1622/

KLASA III - liczba uczestników 3067

  1. Filip K. /901/
  2. Piotr P. /1284/
  3. Kamil B. /1974/
  4. Antoni W. /2193/
  5. Jagoda Z. /2475/
  6. Zuzanna W. /2571/
  7. Kacper M. /2739/
  8. Sandra R. /2891/
  9. Samuel L. /2924/
  10. Zuzanna K. /2966/

 

 

do góry
 

©2011 -